VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 LUTEGO 2020

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. A po Eucharystii grupa „Powołani do małżeństwa” zaprasza na spotkanie do Domku DA.

Klub Inteligencji Katolickiej w Toruniu zaprasza na kolejną debatę przy-gotowaną przez Młodych w KIK-u pt.: „Co ma Kościół do Brexitu, a Brexit do Kościoła?” Specjalnymi gośćmi będą autorzy książki „Głosy Boga. Kościół, społeczeństwo i Brexit” Jonathan Luxmoore i Małgorzata Glabisz-Pniewska. Spotkanie odbędzie się w środę o godz. 17.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22.

Wspólnota Ruchu Czystych Serce zaprasza w sobotę na Regionalny Dzień Skupienia. O godz. 12.15 spotykamy się w kościele na Adoracji Najświętszego Sakramentu, a później zapraszamy na Eucharystię.

Rekolekcje Ignacjańskie w życiu codziennym rozpoczną się w czwartek, 5 marca i potrwają cztery tygodnie. Zapraszamy osoby pragną pogłębić doświadczenie Boga i nauczyć się medytacji ignacjańskiej. A więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.