V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 lutego 2020

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie przyniosła kwotę 5670 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie!

We wtorek obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Chorego. Diecezjalne obchody tego dnia odbędą się w sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Toruniu, gdzie o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00. Tym razem będziemy szczególnie modlić się o miłość.

Święto patronów Europy – świętych Cyryla i Metodego – obchodzimy w piątek. Zachęcamy do modlitwy w intencji całego naszego kontynentu.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańska, która rozpocznie się w sobotę ok. godz. 19.45 w kościele.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego  współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. A po Eucharystii grupa „Powołani do małżeństwa” zaprasza na spotkanie do Domku DA.

Duszpasterstwo Akademickie STUDNIA zaprasza studentów na „Odpoczynek ze Studnią” czyli wyjazd integracyjno-formacyjny na ferie do Przeczna pod Toruniem, który odbędzie się w dniach 17-20 lutego. Więcej informacji na plakatach i u duszpasterzy akademickich.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić doświadczenie Boga i nauczyć się medytacji św. Ignacego, do udziału w Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym, które rozpoczną się w czwartek, 5 marca i potrwają cztery tygodnie. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej.