V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lutego 2021

Przeprowadzona w święto Ofiarowania Pańskiego zbiórka na tacę z przeznaczeniem na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie przyniosła kwotę 4306 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

W czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy na godz. 19.45.

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00. Tym razem będziemy szczególnie modlić się o miłość.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Poświęcony duchowości ignacjańskiej kwartalnik „Manreza” jest dostępny w księgarence przy naszym kościele. Ostatni numer jest zatytułowany „Taktyka złego ducha”, zachęcamy do lektury.

Ze względu na stan zdrowia o. Kazimierz Wójt SJ zostanie niebawem przeniesiony do wspólnoty jezuitów w Gdyni. Dlatego też w przyszłą niedzielę, podczas Mszy o godz. 12.00 będziemy wraz z o. Kazimierzem dziękować za prawie 7 lat posługi w Toruniu. Prosimy o wspieranie modlitwą naszego współbrata!

Od Pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu, która przypada 21 lutego, zmieniamy rozkład niedzielnych Mszy św. w naszym kościele. Przedpołudniem będziemy odprawiali Eucharystie o godz.: 8.00, 10.00 i 12.00. Natomiast popołudniu układ Mszy św. pozostaje bez zmian: 15.30, 17.00, 19.00 i 20.30. Prosimy o przyjęcie tych zmian z wyrozumiałością.