V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29 kwietnia 2018

We wtorek, 1 maja rozpoczynamy odprawianie tradycyjnych nabożeństw majowych. Zapraszamy każdego dnia na godz. 18.30.

W czwartek, 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Tego dnia obowiązuje w naszym kościele niedzielny porządek Mszy św. Nie będzie tylko Mszy o godz. 12.00, gdyż o tej samej godzinie ks. Bp Wiesław Śmigiel odprawi na Rynku Staromiejskim Mszę św. w intencji Ojczyzny.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą tradycyjnie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę kredytu związanego z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza jeszcze studentów do udziału w rekolekcjach ignacjańskich „Fundament dla Studentów”, które odbędą się w terminie 30 kwietnia – 5 maja w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu. Więcej informacji i zapisy u duszpasterzy akademickich.

W Roku św. Stanisława Kostki zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę autokarem do Rostkowa i Przasnysza – miejsca urodzenia, chrztu i wczesnego dzieciństwa naszego świętego patrona. Koszt tej pielgrzymki (podróż i obiad) to 50 zł. Termin pielgrzymki: sobota 16 czerwca, wyjazd o godz. 7.00 z Dworca Autobusowego w Toruniu, powrót ok. godz. 20.00. Zapisy w zakrystii, a szczegółowych informacji udziela o. Tadeusz Domeracki SJ.