V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10 MAJA 2020

W tym szczególnym czasie sprawujemy w niedziele dodatkową Mszę św. o godz. 15.30.  Istnieje również możliwość przyjęcia Komunii świętej poza Mszą św. W tej sprawie prosimy zgłaszać się do zakrystii kościoła lub bezpośrednio do kogoś z kapłanów.

Taca remontowo-inwestycyjna zebrana w ubiegłą niedzielę przyniosła kwotę 3100 zł. Bóg zapłać” za każde wsparcie!

Tradycyjne nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 18.30.

Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego prosi, aby czwartek, 14 maja uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.

Święto św. Andrzeja Boboli – kapłana i męczennika, patrona Polski obchodzimy w sobotę. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańska, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w kościele.

Eucharystia w intencji osób modlących się o dobrego  współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Można zamawiać intencje Mszy św. także na odległość. Prosimy w takiej sytuacji napisać maila na adres: [email protected] i podać treść danej intencji oraz możliwe terminy jej odprawienia. Szczegóły na stronie internetowej w zakładce „Intencje Mszy Św.”.