Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26 sierpnia 2018

Zapraszamy czytelników „Niedzieli” do udziału w pielgrzymce do Lichenia, Kalisza, Świnic Warckich i Głogowca, która odbędzie się w terminie 14-16 września. Więcej informacji na stronie internetowej naszej diecezji i w tygodniku „Niedziela”.

Koncert zatytułowany „Muzyczna modlitwa: Negro Spiritual” odbędzie się w piątek o godz. 20.30 w naszym kościele. Murzyński chór akademicki z Teksasu specjalizujący się w stylu Negro – Spiritual przedstawi oryginalne aranżacje najbardziej popularnych hymnów i pieśni w stylu gospel. Koncert odbędzie się w ramach 22. Międzynarodowego Festiwalu „Nova Muzyka i Architektura”. Wstęp wolny, zapraszamy!

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo tego dnia zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

Witamy serdecznie w Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!