Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 2018

Msza Świętą w intencji mężczyzn organizowana przez wspólnotę dorosłych mężczyzn „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo tego dnia zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła. Dziękujemy za każdą ofiarę!

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” rozpoczyna rekrutację do Projektu Kirgistan 2019. Poszukujemy wolontariuszy, którzy w czerwcu 2019 roku udadzą się do prowadzonego przez jezuitów „Dziecięcego ośrodka wypoczynkowo-rehabilitacyjnego” nad jeziorem Issyk-Kul w Kirgistanie. Więcej informacji na stronie internetowej i u duszpasterzy.

Spotkanie otwarte z cyklu „Dialogi na rynku” zatytułowane „Po co Małżeństwo?” odbędzie się w piątek, 7 grudnia o godz. 20.00. Specjalnymi gośćmi będą Monika i Marcin Gomułkowie. Pytania, które będą wykorzystane podczas tego spotkania, prosimy przesyłać na adres toruńskich jezuitów: [email protected]

Przypominamy, że przy naszym kościele istnieje możliwość skorzystania z Pogotowia Duszpasterskiego czyli indywidualnej rozmowy, spowiedzi z kapłanem. Te spotkania odbywają się we wtorki i w środy w godz. 17-19. Można zapisywać się na te spotkania w księgarence w kruchcie kościoła.

Ogłoszenie kogoś ze studentów o kolejnej edycji „Szlachetnej Paczki”.