Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2019

Eucharystia w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 15.30. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Msza Świętą w intencji mężczyzn organizowana przez wspólnotę dorosłych mężczyzn „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00. Po Eucharystii zapraszamy na spotkanie do Domku DA.

Za tydzień przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła, dzięki któremu odnawiamy kolejne stacje drogi krzyżowej. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Po raz kolejny włączamy się w akcję „Szlachetna Paczka”. Tym razem dar naszych serc zaniesiemy 78-letniemu, samotnemu mężczyźnie. Najważniejsze potrzeby to: pościel, kołdra, czajnik na gaz, patelnia, odzież i żywność. Wszystkie potrzeby są opisane na plakatach w kruchcie kościoła. Dary można przynosić w godzinach wieczornych do domku Duszpasterstwa Akademickiego „Studnia”. Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.