OBJAWIENIE PAŃSKIE – 6 stycznia 2019

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka na Fundusz Obrony Życia przy-niosła kwotę 1361 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Zachęcamy dzisiaj do włączenia się w tzw. Orszak Trzech Króli, który o godz. 12.00 będzie się formował w okolicach pomnika Mikołaja Kopernika i następnie wyruszy w kierunku Rynku Nowomiejskiego.

Chór kameralny „Studnia Jakubowa” zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd, które odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. Także dzisiaj oprawę muzyczną Eucharystii o godz. 17.00 zapewni schola młodzieży z Gimnazjum i Liceum Akademickiego. A po Mszy św. kolędowanie będzie kontynuowane w formie minikoncertu ze wspólnym śpiewaniem.

Wspólnota Słowo Życia zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu „Spotkanie ze Słowem”, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22. Ks. Paweł Borowski opowie o biblijnych początkach. Warto przynieść ze sobą Pismo św.

W naszym kościele można jeszcze obejrzeć wystawę zatytułowaną „Droga do świętości św. Stanisława Kostki”, która została przygotowana przez Bibliotekę Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.