NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12 kwietnia 2020

Dzisiaj w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego sprawujemy Msze św. wg porządku niedzielnego, a także dodatkową o godz. 15.30. Spowiadamy kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św. Istnieje również możliwość przyjęcia Komunii świętej poza Mszą św. W tej sprawie prosimy zgłaszać się do zakrystii kościoła lub bezpośrednio do kogoś z kapłanów.

W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawiane także według porządku niedzielnego plus Eucharystia o godz. 15.30 i spowiadamy podczas wszystkich Mszy św. A po świętach, w Oktawie Wielkanocy czyli do następnej niedzieli włącznie, spowiedź będzie się odbywała tylko pod-czas Mszy św. A zatem do soboty włącznie nie będzie dyżuru przedpołudniowego i popołudniowego.

W ramach przygotowań do Niedzieli Miłosierdzia Bożego będziemy w tym tygodniu codziennie, do soboty włącznie, o godz. 15.00 odmawiać Nowennę wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

Można zamawiać intencje Mszy św. także na odległość. Prosimy w takiej sytuacji napisać maila na adres: [email protected] i podać treść danej intencji oraz możliwe terminy jej odprawienia. Szczegóły na stronie internetowej.

Został wydany drugi numer jezuickiego kwartalnika „Manreza”, który jest dedykowany duchowości ignacjańskiej. Tytuł tego numeru brzmi: „Cel, dla którego żyjemy” i jest to numer jakby specjalnie na ten szczególny, trudny czas. Czasopismo jest dostępne na stronie: manreza.pl i także w księgarni przy naszym kościele.