NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 29 grudnia 2019

Zbiórka na Fundusz Obrony Życia jest przeprowadzana dzisiaj w naszym kościele. Ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła przeznaczone będą na ten cel. Dziękujemy za każde wsparcie.

Spowiadamy do środy, 1 stycznia włącznie tylko kilka minut przed i podczas wszystkich Eucharystii. A od czwartku, 2 stycznia wracamy do zwyczajnego porządku spowiedzi czyli w dni powszednie spowiadamy w godz. 7.30-12.00 i 16.00-19.30 oraz w niedziele podczas Mszy św.

Msza św. dziękczynna na zakończenie Starego Roku zostanie odprawiona we wtorek, 31 grudnia o godz. 19.00. Zapraszamy do modlitwy dziękczynnej za otrzymane łaski i na zakończenie odśpiewamy hymn „Te Deum”.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi przypada w środę, 1 stycznia. Tego dnia obowiązuje niedzielny porządek Mszy św. i spowiedzi.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, przypada I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła, dzięki któremu odnawiamy stacje Drogi Krzyżowej. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Przy naszym kościele proponujemy udział w dwu-weekendowym Kursie Przedmałżeńskim, który przygotowuje do życia sakramentalnego w małżeństwie. Zajęcia prowadzone są dynamicznie, w formie konferencji, ćwiczeń, dialogu we dwoje oraz innych form wspierających głębsze poznanie siebie nawzajem i w relacji do Boga. Zapraszamy osoby przygotowujące się do małżeństwa, a więcej informacji na naszej stronie internetowej i na plakacie.