NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 8 kwietnia 2018

Dzisiaj w Drugą Niedzielę Wielkanocną obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, które ustanowił św. Jan Paweł II w 2000 roku. Zapraszamy zatem na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, które rozpocznie się o godz. 15.00.

Również dzisiaj przypada święto patronalne Caritas i w całej Polsce odbywa się zbiórka do puszek na cele dobroczynne. A zatem ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła wspomogą osoby potrzebujące. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzimy w poniedziałek i jest to także Dzień Życia oraz Dzieła Duchowej Adopcji. Tego dnia porządek Mszy św. będzie jak w każdy dzień powszedni. Natomiast podczas Mszy o godz. 19.00 będzie możliwość dokonania Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Od poniedziałku powracamy do zwyczajnego rytmu spowiedzi. A zatem w dni powszednie spowiadamy w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30. Natomiast w niedziele i święta spowiedź odbywa się kilka minut przed i podczas Mszy św.

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé ze śpiewem kanonów przygotowane przez wspólnotę „Słowo Życia” będzie w naszym kościele w piątek o godz. 20.00.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza studentów, którzy pragną doświadczyć osobistej relacji z Bogiem do udziału w rekolekcjach ignacjańskich „Fundament dla Studentów”. Odbędą się one w terminie 30 kwietnia – 5 maja w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu. Więcej informacji i zapisy u duszpasterzy akademickich.