NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7 stycznia 2018

Zbiórka na Fundusz Obrony Życia przeprowadzona w ubiegłą niedzielę przyniosła kwotę 1128 zł. Bóg zapłać za to wsparcie!

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego. Wstęp wolny.

Również dzisiaj o godz. 20.00 w Drugim Programie Telewizji Polskiej transmitowany będzie na żywo Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo”. Podczas trwania koncertu prowadzona będzie zbiórka smsowa na rzecz ofiar wojny w Syrii i mieszkańców zniszczone-go miasta Aleppo. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej inicjatywie.

W przyszłą niedzielę Msza o godz. 17.00 będzie animowana przez młodzież z Gimnazjum i Liceum Akademickiego w Toruniu, a po tej Mszy zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd.

Kolęda czyli Wizyta Duszpasterska w Domach Studenckich „Centrum” odbędzie się w dniach 15-19 stycznia i będzie się rozpoczynała się od godz. 20.00. Szczegółowe informacje podamy w następną niedzielę.

Weekendowe Kursy Przedmałżeńskie organizujemy cyklicznie przy naszym kościele. Zajęcia prowadzone są dynamicznie, w formie konferencji, ćwiczeń i dialogu we dwoje. Aktualne terminy oraz więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła i na naszej stronie internetowej.