NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13 stycznia 2019

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła wyniosły 7062 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Kolęda czyli Wizyta Duszpasterska w Domach Studenckich „Centrum” odbędzie się w tym tygodniu według następującego porządku: poniedziałek – akademik nr 1 i 6, wtorek – akademik nr 5 i 6, środa – akademik nr 3 i 5, czwartek – akademik nr 2 i 3, piątek – akademik nr 1 i 2. Zapisywać się można na portierni i bezpośrednio u duszpasterzy akademickich.

Za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środę o godz. 19.00.

Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan rozpoczynamy 16 stycznia i w tym roku jest on obchodzony pod hasłem: Dąż do sprawiedliwości (Pwt 16, 20). W ramach tego tygodnia odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00 „Ekumeniczny Wieczór Chwały” przygotowany przez wspólnotę „Słowo Życia”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Stowarzyszenie Przystań M zaprasza na grupę ćwiczącą komunikację „Porozumienie bez przemocy” Rosenberga. Spotkania odbywają się w poniedziałek o godz. 18.30 w sali pod Domem Zakonnym. Więcej informacji na plakacie w przedsionku kościoła i na stronie internetowej stowarzyszenia.

Przy naszym kościele proponujemy udział w dwu-weekendowym Kursie Przedmałżeńskim, który przygotowuje do życia sakramentalnego w małżeństwie. Zajęcia prowadzone są dynamicznie, w formie konferencji, ćwiczeń, dialogu we dwoje oraz innych form wspierających głębsze poznanie siebie nawzajem i w relacji do Boga. Zapraszamy osoby przygotowujące się do małżeństwa, a więcej informacji na naszej stronie internetowej i na plakatach.