IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 czerwca 2018

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 18.30.

Wspólnota „Droga Kontemplacji” zaprasza osoby pragnące pogłębić swoją modlitwę na wspólna medytację w ciszy przed Najświętszym Sakramentem, która odbędzie się w czwartek o godz. 19.45 w naszym kościele. Medytacja będzie poprzedzona krótkim wprowadzeniem do modlitwy serca czyli Modlitwy Jezusowej.

Za wszystkich Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środy o godz. 19.00.

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa obchodzimy w piątek. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni. Uroczysta Msza św. w intencji naszej Ojczyzny z nabożeństwem wynagradzającym zostanie odprawiona o godz. 19.00. Dlatego wyjątkowo tego dnia nie będzie Nabożeństwa Czerwcowego o godz. 18.30. Kazania w naszym kościele będzie głosił o. Paweł Szpyrka – jezuita i rekolekcjonista z W-wy. W tą uroczystość nie obowiązuje post piątkowy.

„Marsz dla Życia i Rodziny” rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 12.30 w Katedrze św. Janów. Natomiast o godz. 14.00 marsz wyruszy z Rynku Staromiejskiego i przejdzie ulicami Starego Miasta.

Ogłoszenie kogoś z DA o zbiórce na projekt Kirgistan.