IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3 MAJA 2020

W tym szczególnym czasie sprawujemy w niedziele dodatkową Mszę św. o godz. 15.30.  Istnieje również możliwość przyjęcia Komunii świętej poza Mszą św. W tej sprawie prosimy zgłaszać się do zakrystii kościoła lub bezpośrednio do kogoś z kapłanów. Zachęcamy także, aby idąc za starożytną tradycją Kościoła i wskazaniami biskupów przyjmować Komunię św. na rękę!

W przestrzeni naszego kościoła może przebywać maksymalnie 70 osób. Ze względów bezpieczeństwa prosimy także o zachowywanie dwumetrowego odstępu przy zajmowaniu miejsc, przystępowaniu do Komunii św. oraz o zasłanianiu ust i nosa.

Tradycyjne nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie o godz. 18.30.

Za wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii sprawowanej w środy o godz. 19.00.

Uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski obchodzimy w piątek. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny i tego dnia nie obowiązuje post piątkowy!

Można zamawiać intencje Mszy św. także na odległość. Prosimy w takiej sytuacji napisać maila na adres: [email protected] i podać treść danej intencji oraz możliwe terminy jej odprawienia. Szczegóły na stronie internetowej.

Informujemy, że na naszej stronie internetowej (www.torun.jezuici.pl) w zakładce „Msze św. i spowiedź” można znaleźć informacje dotyczące bieżącego rozkładu Mszy św. i dyżurów spowiedzi poszczególnych kapłanów.