IV NIEDZIELA ADWENTU – 23 grudnia 2018

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę kwesta wspierająca studentów przygotowujących się do wyjazdu do Zambii przyniosła kwotę 11108 zł. Bóg zapłać za tak hojne wsparcie.

Dzisiaj spowiedź odbywa się przed i w trakcie wszystkich Mszy św. A jutro w poniedziałek, 24 grudnia będziemy spowiadali w godz. 7.00 – 16.00. Natomiast godz. 16.00 kościół zostanie zamknięty ze względu na przy-gotowanie do świąt Bożego Narodzenia.

W poniedziałek ostatnie Roraty odprawimy o godz. 7.00.

Zapraszamy na Pasterkę w intencji Wszystkich Wiernych uczęszczających do naszego kościoła, którą tradycyjnie odprawimy w poniedziałek, 24 grudnia o godz. 24.00. Wcześniej koncert zespołu „Portamus Gaudium” rozpocznie się już o godz. 23.30.

W Boże Narodzenie i w drugi dzień Świąt – Msze św. według porządku niedzielnego. Wyjątkowo w Boże Narodzenie (25.XII) nie odprawimy Mszy św. o godz. 7.30. W te dwa świąteczne dni nie będzie spowiedzi w naszym kościele.

W oktawie świąt Bożego Narodzenia czyli od czwartku (27.XII) do wtorku (1.I) włącznie okazja do spowiedzi tylko podczas Mszy św. Nie będzie zatem dyżuru przed i po południu.

W naszym kościele można obejrzeć wystawę zatytułowaną „Droga do świętości św. Stanisława Kostki”, która została przygotowana przez Bibliotekę Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

W księgarni przy naszym kościele są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas. Opłatki można również otrzymać w zakrystii.