IV NIEDZIELA ADWENTU – 22 grudnia 2019

Kiermasz zorganizowany w ubiegłą niedzielę na Wigilię dla osób samotnych przyniósł kwotę 3319 zł. Bóg zapłać za to wsparcie!

Dzisiaj spowiedź odbywa się przed i w trakcie wszystkich Mszy św. Jutro (poniedziałek) spowiadamy w godz. 7.00 – 20.00, a we wtorek 24 grudnia będziemy spowiadali w godz. 7.00 – 16.00 i o godz. 16.00 kościół zostanie zamknięty ze względu na przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia.

W poniedziałek i we wtorek o godz. 7.00 odprawimy jeszcze Roraty.

Zapraszamy na Pasterkę w intencji Wszystkich Wiernych uczęszczających do naszego kościoła, którą tradycyjnie odprawimy we wtorek, 24 grudnia o godz. 24.00. Wcześniej koncert zespołu „Portamus Gaudium” rozpocznie się już o godz. 23.30.

W Boże Narodzenie i w drugi dzień Świąt – Msze św. według porządku niedzielnego. Wyjątkowo w Boże Narodzenie (25.XII) nie odprawimy Mszy św. o godz. 7.30. W te dwa świąteczne dni nie będzie spowiedzi w naszym kościele.

Eucharystia w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w Boże Narodzenie, 25 grudnia o godz. 17.00. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

W oktawie świąt Bożego Narodzenia czyli od piątku (27.XII) do środy (1.I) włącznie okazja do spowiedzi tylko podczas Mszy św. Nie będzie zatem dyżuru przed i po południu.

Ukazał się nowy numer naszej gazetki studenckiej „Podaj Dalej”. W numerze są zdjęcia z wyjazdu misyjnego Zambia 2019. Zachęcamy do lektury.

W księgarni przy naszym kościele są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas. Opłatki można również otrzymać w zakrystii.