III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 STYCZNIA 2021

Papież Franciszek zaprosił nas, aby ta III niedziela zwykła była obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Ten dzień ma przypomnieć nam wszystkim o znaczeniu i wartości Pisma Świętego dla życia chrześcijańskiego, a także o związku między Słowem Bożym a liturgią.

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka do puszek na wsparcie Chorwacji, która została dotknięta silnym trzęsieniem ziemi, przyniosła kwotę 1755 zł. Bóg zapłać za każdą pomoc.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30.

Eucharystia w intencji kobiet w stanie błogosławionym zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 15.30. Będziemy modlić się za przyczyną św. Ignacego Loyoli – patrona matek w ciąży – o szczęśliwy poród oraz zdrowie dla matki i dziecka.

Tegoroczna kolęda w akademikach jest niemożliwa z uwagi na obecną sytuację. Dlatego też proponujemy studentom Wizytę Duszpasterską w wersji ONLINE. Zapisy u duszpasterzy akademickich lub w zakrystii.

Od Pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu, która przypada 21 lutego, zmieniamy rozkład niedzielnych Mszy św. w naszym kościele. Przedpołudniem będziemy odprawiali Eucharystie o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Natomiast popołudniu układ Mszy św. pozostaje bez zmian: 15.30, 17.00, 19.00 i 20.30. Prosimy o przyjęcie tych zmian z wyrozumiałością.

Ogłoszenie dotyczące kwesty na dzieci z Kasisi – Zambia