II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 STYCZNIA 2021

Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan rozpoczynamy w poniedziałek, 18 stycznia i w tym roku jest on obchodzony pod hasłem: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc” (por. J 15, 5–9). W ramach tego tygodnia odbędzie się w naszym kościele w piątek, 22 stycznia o godz. 20.00 „Modlitwa śpiewami z Taizé” przygotowana przez wspólnotę „Słowo Życia”.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

Tegoroczna kolęda w akademikach jest niemożliwa z uwagi na obecną sytuację. Dlatego też proponujemy studentom Wizytę Duszpasterską w wersji ONLINE. Zapisy u duszpasterzy akademickich lub w zakrystii.

Dnia 29 grudnia 2020 roku Chorwację nawiedziło najsilniejsze od 140 lat trzęsienie ziemi. Zginęło siedem osób, setki zostało rannych, a tysiące pozbawionych dachu nad głową. Straty materialne opiewają na miliony dola-rów. W obliczu tego wydarzenia Caritas Chorwacji zwróciła się z prośbą o pomoc. Ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła przeznaczone będą na ten cel. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Ogłoszenie o. Marka Kruszyńskiego SJ dotyczące kwartalnika „Manreza”.