II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 stycznia 2016

Msza Św. w intencji osób modlących się dla siebie o dobrego współmałżonka zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 17.00. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie integracyjne w Domku DA. Wszystkich modlących się w tej intencji serdecznie zapraszamy.

Grupa Wsparcia dla Kobiet – „Anonimowe w dysfunkcyjnych związkach” spotyka się w każdy poniedziałek o godz. 17.00 w salce WŻCh pod Domem Zakonnym (wejście od strony kościoła). Spotkania są bezpłatne, grupa jest anonimowa, nie trzeba się zapisywać i można po prostu przyjść.

Medytacja ignacjańska prowadzona przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego odbędzie się w czwartek o godz. 19.45 w salce WŻCh pod Domem Zakonnym.

Ekumeniczne czuwanie modlitewne w duchu Taizé z Adoracją Krzyża, przygotowane przez wspólnotę „Słowo Życia”, będzie miało miejsce w piątek o godz. 20.00 w naszym kościele. Odbędzie się ono w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Informujemy, że istnieje możliwość wsparcia naszego Duszpasterstwa Akademickiego „Studnia” poprzez przekazanie 1 procenta podatku. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych przy głównym wyjściu z kościoła i na naszej stronie internetowej. Bóg zapłać za każdą pomoc.

W DUSZPASTERSTWIE AKADEMICKIM:

Kolęda czyli Wizyta Duszpasterska w Domach Studenckich „Centrum” odbędzie się według następującego porządku: DS 1 – poniedziałek (18.01), DS 2 – wtorek (19.01), DS 3 – środa (20.01), DS 5 – czwartek (21.01) i DS 6 – piątek (22.01). Początek Kolędy od godz. 20.00. Prosimy zapisywać się na listę pozostawioną na portierni.

Zapraszamy wszystkich studentów na zabawę karnawałową, która odbędzie się w sobotę, 23 stycznia o godz. 20.00 w domku DA. Tematem przewodnim są bajki. Tradycyjnie każdy z uczestników przynosi coś na stół – jedzenie lub napoje. Koszt zabawy to 5 zł od osoby lub 8 zł od pary.

Do końca stycznia trwają jeszcze zapisy na Światowe Dni Młodzieży 2016 a także na towarzyszący im jezuicki program MAGIS 2016. Światowe Dni Młodzieży odbędą w Krakowie dniach 25 – 31 lipca. Natomiast program MAGIS to trwające od 15 do 25 lipca spotkanie ponad 2 tys. młodych ludzi z jezuickich ośrodków duszpasterskich z całego świata. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmuje o. Rafał Huzarski SJ, a więcej informacji na plakatach i w internecie.