II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8 MARCA 2020

Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitwy i Solidarności z misjonarzami przeżywany pod hasłem „Eucharystia i misje”. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich misjonarzach, a ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła zostaną przeznaczone na misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Bóg zapłać za każde wsparcie!

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła wyniosły 7452 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego  współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. A po Eucharystii grupa „Powołani do małżeństwa” zaprasza na spotkanie do Domku DA.

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawimy dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00. A Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odbywa się w każdy piątek, również o godz. 18.00.

Wspólnota „Słowo Życia” zaprasza na spotkanie biblijne, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Łazienna 22. Temat rozważań to słowa „Nie zabijaj” (Mt 5, 21-26).

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00.

Za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środy o godz. 19.00.

Wielkanocne świece Caritas są już do nabycia w księgarence w kruchcie kościoła.