II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 5 stycznia 2020

Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada w poniedziałek, 6 stycznia. W naszym kościele porządek Mszy św. i spowiedzi jak w każdą niedziele. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na misje prowadzone przez Jezuitów.

Zachęcamy także w Uroczystość Objawienia Pańskiego do włączenia się w tzw. Orszak Trzech Króli, który o godz. 12.30 wyruszy z Rynku Staromiejskiego i przejdzie przez Stare Miasto na Rynek Nowomiejski.

Za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego modlimy się podczas Eucharystii odprawianej w środę o godz. 19.00.

Czuwanie modlitewne w duchu Taizé organizowane przez wspólnotę „Słowo Życia” odbędzie się w naszym kościele w piątek o godz. 20.00.

Kolęda czyli Wizyta Duszpasterska w Domach Studenckich „Centrum” odbędzie się w dniach od 20 do 24 stycznia od godziny 20.00 według następującego porządku: poniedziałek – akademik nr 2 i 6, wtorek – akademik nr 1 i 3, środa – akademik nr 3 i 5, czwartek – akademik nr 1 i 5, piątek – akademik nr 2 i 6. Zapisywać się można na portierni i bezpośrednio u duszpasterzy akademickich.

Diecezjalny duszpasterz nauczycieli zaprasza nauczycieli na spotkanie noworoczne i wspólne kolędowanie, które odbędzie się we wtorek 7 stycznia o godzinie 18.00 w kaplicy szkolnej w parafii pw. św. Józefa.