I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego 2018

Zbiórka do puszek przeprowadzona w Środę Popielcową i przeznaczona na Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży „Wędka” wyniosła 7205 zł. Bóg zapłać” za to wsparcie!

W naszym kościele zostały już zamontowane dwa nowe, dźwiękoszczelne konfesjonały, które polepszają warunki do przeżywania spowiedzi zarówno dla penitenta jak i dla kapłana. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za przekazane na ten cel 13154 zł. Mszę św. w intencji tych wszystkich ofiarodawców odprawimy dzisiaj o godz. 12.00, a w każdą środę o godz. 19.00 sprawujemy Eucharystię za wszystkich naszych dobroczyńców.

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawimy dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00. A w każdy piątek, również o godz. 18.00, odbywa się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Rekolekcje dla mężczyzn zatytułowane „Abraham – nowa nadzieja” rozpoczną się w naszym kościele w poniedziałek, 26 lutego. Nauki rekolekcyjne będzie głosił o. Adam Czuszel – paulin. Więcej informacji na plakatach i w internecie.

Zapraszamy szczególnie studentów, doktorantów i pracowników akademickich do udziału w Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym, które rozpoczną się w czwartek, 1 marca i potrwają trzy tygodnie. Więcej informacji na plakatach i na naszej stronie internetowej.