I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 1 MARCA 2020

Zbiórka do puszek przeprowadzona w Środę Popielcową i przeznaczona na Stowarzyszenie Dzieciom i Młodzieży „Wędka” wyniosła 6601 zł. Bóg zapłać” za każde wsparcie!

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym odprawimy dzisiaj i w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 18.00. A Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odbywa się w każdy piątek, również o godz. 18.00.

Rekolekcje Ignacjańskie w życiu codziennym rozpoczną się w najbliższy czwartek i potrwają cztery tygodnie. Zapraszamy osoby pragną pogłębić do-świadczenie Boga i nauczyć się medytacji ignacjańskiej. A więcej informacji na plakatach i stronie internetowej.

W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Nabożeństwa w te dni zostaną odprawione po Mszy o godz. 9.00.

W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy do Bazyliki Katedralnej kobiety w każdym wieku i każdego stanu. Podczas nabożeństwa dokonamy zawierzenia kobiet Matce Bożej, a Mszy św. o godz. 18.00 przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Wiesław Śmigiel. A po Eucharystii agapa w Piwnicy pod śś. Janami.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańska, która rozpocznie się w sobotę ok. godz. 19.45 w kościele.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego  współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. A po Eucharystii grupa „Powołani do małżeństwa” zaprasza na spotkanie do Domku DA.

Przy naszym kościele rozpoczął niedawno działalność nowy „Chór Kościoła Akademickiego”. Spotkania odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Domku DA. Zapraszamy nie tylko studentów i zawsze można do nas dołączyć.

Wielkanocne świece Caritas są już do nabycia w księgarence w kruchcie kościoła.

Prosimy o zapoznanie się z informacją Ministra Zdrowia umieszczoną w gablocie Kościoła Akademickiego!