XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 listopada 2017

Dzisiaj obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Odbywa się także zbiórka do puszek na pomoc dla chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła przeznaczone będą na ten cel. Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na spłatę kredytu związanego z renowacją naszego kościoła wyniosły 7423 zł. Dziękujemy za udzielone wsparcie!

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza nie tylko studentów, ale wszystkie osoby pragnące pogłębić swoją wiarę, na pierwsze spotkanie z nowego cyklu „Wiara szukająca zrozumienia”, które odbędzie się w piątek o godz. 20.00 w Domku DA. Więcej informacji na plakatach i w internecie.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańska, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w naszym kościele.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby na spotkanie integracyjne do Domku DA.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” prowadzi nabór osób do projektu wolontariatu „Zambia 2018”, którego zwieńczeniem będzie miesięczny wyjazd grupy 8 wolontariuszy do Zambii w sierpniu przyszłego roku. Ta grupa wspomoże budowę farmy w miejscowości Kasisi i będzie także pracowała wśród dzieci w lokalnym sierocińcu. Więcej informacji na naszej stronie internetowej i u duszpasterzy akademickich.