XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 listopada 2018

Dzisiaj obchodzimy 100. rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dziękując Bogu za dar wolnej, niepodległej Ojczyzny módlmy się o jedność, odpowiedzialność dla wszystkich Polaków. Na zakończenie każdej Mszy św. odśpiewamy dzisiaj pieśń „Boże coś Polskę”.

Ofiary zbierane na tacę w ubiegłą niedzielę i przeznaczone na fundusz remontowo-inwestycyjny naszego kościoła wyniosły 6522 zł. Bóg zapłać za każde wsparcie.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby do Domku DA na spotkanie otwarte grupy „Powołani do małżeństwa”.

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej: „Ad maiora natus sum. Droga do świętości Stanisława Kostki SJ”, która odbędzie się we wtorek, o godz. 10.00 w Sali Audytoryjnej Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu przy ul. Gagarina 13. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa poświęcona temu Świętemu. Więcej informacji na plakatach i w internecie.

Msza św. w intencjach studentów z naszego DA będzie sprawowana w czwartek o godz. 19.00 przez wizytującego naszą wspólnotę O. Prowincjała Tomasza Ortmanna SJ. Zapraszamy studentów do wspólnej modlitwy, a zarazem prosimy wszystkich o modlitwę w intencji dobrych owoców wizytacji wspólnoty toruńskich jezuitów.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza na półgodzinną medytację ignacjańską, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w kościele.

Koncert „Kopernikańskiej Orkiestry Smyczkowej” pod dyrekcją p. Szymona Steca odbędzie się w niedzielę, 18 listopada o godz. 18.00 w naszym kościele. Wstęp wolny, a szczegóły na plakatach.

Ogłoszenie kogoś ze studentów dotyczące „Projektu Zambia 2019”.