XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 października 2017

III Toruński Marsz Wszystkich Świętych rozpocznie się dzisiaj Mszą św. sprawowaną w toruńskiej Katedrze o godz. 12.30. Później odbędzie się procesja z relikwiami świętych do kościoła Wniebowzięcia NMP.

Nabożeństwa Różańcowe odbywają się jeszcze do wtorku włącznie o godz. 18.30.

Uroczystość Wszystkich Świętych obchodzimy w środę, 1 listopada. Tego dnia w naszym kościele obowiązuje niedzielny porządek Mszy św.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli tzw. Dzień Zaduszny przypada w czwartek, 2 listopada. Porządek Mszy św. jak w każdy dzień powszedni. Wszystkie Msze św. odprawiane tego dnia w naszym kościele będą ofiarowane za zmarłych polecanych naszym modlitwom w tegorocznych wypominkach.

Od piątku (3 listopada) do środy (8 listopada) o godz. 18.40 będziemy wyczytywać i modlić się za zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni zostaną odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Toruńska Strefa Uwielbienia pod hasłem „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty” (1P 1, 16) rozpocznie się w sobotę, o godz. 16.00 w naszym kościele. Zapraszamy nie tylko ludzi młodych.

Za tydzień, przypada także I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę kredytu związanego z remontem naszego kościoła. Dziękujemy za wszelkie wsparcie!

W zakrystii kościoła można jeszcze odbierać kartki i także składać tegoroczne Wypominki Modlitewne za naszych zmarłych.

Ogłoszenie kogoś z wolontariuszy o kiermaszu misyjnym.