XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 czerwca 2017

Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie o godz. 18.30.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym spowiadamy w dni powszednie bez zmian czyli w godz. 7.30 – 12.00 i 16.00 – 19.30, a w niedziele podczas wszystkich Mszy św. Podobnie porządek Mszy św. w naszym kościele nie ulega zmianie.

We wtorek przypada uroczystość Matki Bożej Nieustającej Pomocy – głównej Patronki Diecezji Toruńskiej. Tego dnia zapraszamy do udziału w tradycyjnej procesji ulicami miasta Torunia, która wyruszy z sanktuarium Miłosierdzia Bożego ok godz. 16.15. Po jej zakończeniu w sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Andrzeja Suskiego.

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła obchodzimy w czwartek. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.

Grupy wsparcia ze Stowarzyszenia PRZYSTAŃ M zapraszają osoby przeżywające trudności w relacjach na spotkanie w piątek o godz. 17.00 do sali w Domku DA (z tyłu kościoła). Na tym spotkaniu zostanie wygłoszone świadectwo przemiany życia dzięki 12 krokom. Więcej informacji na plakacie w przedsionku kościoła.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo tego dnia zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień I-sza niedziela miesiąca i ofiary zebrane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę kredytu związanego z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie!

Witamy serdecznie w naszym Kościele Akademickim wszystkich turystów, gości przybywających do Torunia i życzymy udanego wypoczynku!