NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31 grudnia 2017

Dzisiaj w naszym kościele zostaje wyjątkowo odwołana Eucharystia o godz. 20.30. A zatem ostatnią Mszę św. odprawimy w dniu dzisiejszym o godz. 19.00.

Spowiadamy dzisiaj i w poniedziałek podczas wszystkich Eucharystii. A od wtorku, 2 stycznia wracamy do zwyczajnego porządku spowiedzi czyli w dni powszednie spowiadamy w godz. 7.30-12.00 i 16.00-19.30 oraz w niedziele podczas Mszy św.

Zbiórka na Fundusz Obrony Życia jest przeprowadzana dzisiaj w naszym kościele. Ofiary złożone do skarbony przed głównym wyjściem z kościoła przeznaczone będą na ten cel. Dziękujemy za każdą ofiarę.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi przypada w poniedziałek, 1 stycznia, a uroczystość Objawienia Pańskiego przypada w sobotę, 6 stycznia. W naszym kościele w te dni niedzielny porządek Mszy św. i spowiedzi. Przypominamy, że jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w tych dniach we Mszy św.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo tego dnia zostanie odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Chór kameralny „Studnia Jakubowa” działający przy naszym kościele zaprasza na wspólne śpiewanie kolęd, które odbędzie się w sobotę (6 stycznia) po Mszy św. o godz. 12.00.