Msze św. i spowiedź

Msze Święte w Niedziele o godz.:
7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 19.00 (akademicka), 20.30

Msze Święte w dni powszednie (także w soboty i wakacje):
8.00, 9.00, 15.30, 19.00

W Niedziele spowiadamy tylko kilka minut przed i podczas wszystkich Mszy św.

W dni powszednie (także w soboty i wakacje) spowiadamy  w godz. 7.30-12.00 i 16.00-19.30.

W każdą środę o godz. 19.00 Msza św. odprawiana jest w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszego kościoła i domu zakonnego.

Odpust w naszym kościele przypada w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego oraz 18 września, w święto św. Stanisława Kostki, drugiego patrona kościoła.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy grafik Mszy św. i spowiedzi z uwzględnieniem posługujących kapłanów. Zapraszamy!

GRAFIK NIEDZIELNY

 13 PAŹDZIERNIKA – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Msza Święta Spowiedź + komunia Taca + komunia
7.30 o. Stanisław Wytrążek

 

7.15 o. Stanisław Mężyński ——————————-
9.00

 

o. Zbigniew Leczkowski

 

8.45 o. Kazimierz Wójt

 

o. Grzegorz Dobroczyński
9.00

 

o. Tadeusz Domeracki                         NARZECZENI – DOMEK DA
10.30 o. Marek Stelmaszczuk

 

10.15 o. Stanisław Wytrążek

 

o. Michał Kłosiński

 

12.00

 

Ks. Gość

o. Grzegorz Dobroczyński

o. Kazimierz Wójt

11.45 o. Tadeusz Domeracki

 

o. Zbigniew Leczkowski

o. Marek Stelmaszczuk

17.00 o. Grzegorz Dobroczyński 16.45 o. Kazimierz Wójt

 

o. Michał Kłosiński
19.00 o. Michał Kłosiński 18.45 o. Stanisław Mężyński

 

o. Marek Stelmaszczuk
20.30 o. Stanisław Mężyński 20.15 o. Grzegorz Dobroczyński

o. Tadeusz Domeracki

——————————-

 

GRAFIK TYGODNIOWY

14 – 19 października

Poniedziałek – 14 października
Msza Celebrans Spowiedź Spowiednik
8.00 o. Stanisław Mężyński 7.30 o. Tadeusz Domeracki
9.00 o. Marek Stelmaszczuk 8.30 o. Michał Kłosiński
9.00 o. Kazimierz Wójt
15.30 o. Grzegorz Dobroczyński 9.30 o. Stanisław Mężyński
15.30 o. Michał Kłosiński 16.00 o. Marek Stelmaszczuk
19.00 o. Tadeusz Domeracki 18.30 o. Stanisław Wytrążek
Wtorek – 15 października
Msza Celebrans Spowiedź Spowiednik
8.00 o. Zbigniew Leczkowski 7.30 o. Stanisław Mężyński
8.00 o. Kazimierz Wójt 8.30 o. Zbigniew Leczkowski
9.00 o. Stanisław Mężyński 9.30 o. Michał Kłosiński
9.00 o. Stanisław Wytrążek 16.00 o. Kazimierz Wójt
15.30 o. Marek Stelmaszczuk 18.30 o. Marek Stelmaszczuk
19.00 o. Michał Kłosiński    
Środa – 16 października
Msza Celebrans Spowiedź Spowiednik
8.00 o. Marek Stelmaszczuk 7.30 o. Kazimierz Wójt
9.00 o. Tadeusz Domeracki 8.30 o. Stanisław Wytrążek
15.30 o. Michał Kłosiński 9.30 o. Zbigniew Leczkowski
15.30 o. Stanisław Wytrążek 16.00 o. Marek Stelmaszczuk
19.00 o. Zbigniew Leczkowski 18.30 o. Tadeusz Domeracki
19.00 o. Kazimierz Wójt    
Czwartek – 17 października
Msza Celebrans Spowiedź Spowiednik
8.00 o. Stanisław Mężyński 7.30 o. Marek Stelmaszczuk
9.00 o. Michał Kłosiński 8.30 o. Stanisław Mężyński
9.00 o. Zbigniew Leczkowski 9.30 o. Tadeusz Domeracki
15.30 o. Tadeusz Domeracki 16.00 ks. Tomasz Dutkiewicz
15.30 o. Kazimierz Wójt 18.30 o. Michał Kłosiński
19.00 o. Marek Stelmaszczuk
   
Piątek – 18 października
Msza Celebrans Spowiedź Spowiednik
8.00 o. Tadeusz Domeracki 7.30 o. Zbigniew Leczkowski
9.00 o. Zbigniew Leczkowski 8.30 o. Tadeusz Domeracki
9.00 o. Stanisław Wytrążek 9.30 o. Stanisław Mężyński
15.30 o. Michał Kłosiński 11.00 o. Zbigniew Leczkowski
15.30 o. Kazimierz Wójt 16.00 oo. Wytrążek/Domeracki
19.00 o. Stanisław Mężyński 18.00 oo. Wójt/Kłosiński
Sobota – 19 października
Msza Celebrans Spowiedź Spowiednik
8.00 o. Zbigniew Leczkowski 7.30 o. Stanisław Mężyński
9.00 o. Stanisław Mężyński 8.30 o. Marek Stelmaszczuk
9.00 o. Kazimierz Wójt 9.30 o. Tadeusz Domeracki
15.30 o. Stanisław Wytrążek 16.00 o. Kazimierz Wójt
16.30 o. Marek Stelmaszczuk 18.30 o. Stanisław Wytrążek
19.00 o. Tadeusz Domeracki