IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 stycznia 2018

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00. Po mszy zapraszamy na konferencję pt. „O duchu przedsiębiorczości”, którą poprowadzi p. Jacek Olkowski. Wszystkich mężczyzn zapraszamy!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Akademia Szczęśliwego Życia”, które poprowadzi o. Mieczysław Łusiak, jezuita, dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Suchej k. Bydgoszczy. Wykład zatytułowany „Czy opłaca się być dobrym?” odbędzie się w środę o godz. 18.00 w Domku DA.

Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w piątek, 2 lutego. Msze św. będą odprawiane o godz.: 8.00, 9.00, 10.00, 15.30, 17.00 i 19.00. Tego dnia obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich zakonnicach, zakonnikach i osobach należących do instytutów świeckich. A ofiary złożone na tacę zostaną przeznaczone na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą odprawione po Mszy o godz. 9.00.

Za tydzień, przypada także I-sza niedziela miesiąca i ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na spłatę kredytu związanego z remontem naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc!

Zapraszamy szczególnie studentów, doktorantów i pracowników akademickich do udziału w Rekolekcjach Ignacjańskich w życiu codziennym, które rozpoczną się w czwartek, 1 marca i potrwają trzy tygodnie. Więcej informacji na plakatach i na naszej stronie internetowej.

Planujemy w najbliższym czasie zainstalować w naszym kościele dwa nowe, dźwiękoszczelne konfesjonały, które stworzą lepsze warunki do przeżywania spowiedzi zarówno dla penitenta jak i dla kapłana. Koszt tych dwóch, nowych konfesjonałów wyniesie ponad 40 tys. złotych i dlatego prosimy o wsparcie tej inwestycji. Można to zrobić przekazując ofiarę w kopercie z napisem „konfesjonały” lub też dokonując przelewu na nasze konto z tym samym dopiskiem. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej, w gablocie w przedsionku kościoła i także w zakrystii. Z góry dziękujemy za każdą ofiarę.

Informacja kogoś z DA dotycząca kwesty na Zambię.