IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 kwietnia 2018

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby na spotkanie integracyjne do Domku DA.

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski obchodzimy w poniedziałek. Porządek Mszy św. i spowiedzi jak w dzień powszedni. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o naszej ojczyźnie.

Msza Święta w intencji mężczyzn animowana przez męską wspólnotę „Lew Judy” zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 19.00. Po mszy zapraszamy na konferencję pt. „Po co mężczyźnie duchowość?”, którą poprowadzi o. Mateusz Ignacik – jezuita. Wszystkich mężczyzn zapraszamy!

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Toruniu zaprasza na spotkanie nowopowstającej grupy, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 20.00 w salce w Domku DA (I piętro). Nowa wspólnota adresowana jest do osób, które pragną czerpać z modlitwy i duchowości ignacjańskiej w życiu codziennym.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Akademia Szczęśliwego Życia”, które poprowadzi o. Mieczysław Łusiak, jezuita, dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Suchej k. Bydgoszczy. Wykład zatytułowany „O sprawiedliwości” odbędzie się w środę o godz. 18.00 w Domku DA.

Recital dyplomowy Mikołaja Grzebieniowskiego odbędzie się w naszym kościele w czwartek o godz. 12.30. W programie utwory organowe Bruhnsa, Bacha, Borowskiego i Guilmanta. Wstęp wolny, zapraszamy.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza nie tylko studentów na czuwanie z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej, które odbędzie się w kościele w czwartek o godz. 19.45.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza studentów, którzy pragną doświadczyć osobistej relacji z Bogiem do udziału w rekolekcjach ignacjańskich „Fundament dla Studentów”. Odbędą się one w terminie 30 kwietnia – 5 maja w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu. Więcej informacji i zapisy u duszpasterzy akademickich.