III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 kwietnia 2018

X Ogólnopolski Tydzień Biblijny rozpoczynamy dzisiaj w Kościele polskim, tym razem hasło tego czasu brzmi: „Weźmijcie Ducha Świętego (J 20,22)”. Celem tego Tygodnia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.

Przeprowadzona w ubiegłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla osób potrzebujących przyniosła kwotę 1306 zł. Bóg zapłać za to wsparcie!

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Toruniu zaprasza na spotkanie nowej grupy, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.45 w Domku DA (I piętro). Nowa wspólnota adresowana jest do osób, które pragną czerpać z modlitwy i duchowości ignacjańskiej w życiu codziennym.

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego zaprasza także na półgodzinną medytację ignacjańska, która rozpocznie się w sobotę o godz. 19.45 w kościele.

Msza św. w intencji osób modlących się o dobrego współmałżonka dla siebie zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Eucharystii zapraszamy te osoby na spotkanie integracyjne do Domku DA.

Duszpasterstwo Akademickie „Studnia” zaprasza studentów, którzy pragną doświadczyć osobistej relacji z Bogiem do udziału w rekolekcjach ignacjańskich „Fundament dla Studentów”. Odbędą się one w terminie 30 kwietnia – 5 maja w Domu Rekolekcyjnym w Hartowcu. Więcej informacji i zapisy u duszpasterzy akademickich.