Boże Narodzenie – 25 grudnia 2017

W Boże Narodzenie i w drugi dzień Świąt – Msze św. według porządku niedzielnego.

W te dwa świąteczne dni nie będzie spowiedzi w naszym kościele. Natomiast w oktawie świąt Bożego Narodzenia czyli od środy do poniedziałku (1.I) włącznie okazja do spowiedzi tylko podczas Mszy św. Nie będzie zatem dyżuru spowiednika przed i po południu.

Toruński Wieczór Kolęd z zespołem wokalno-instrumentalnym Claritas odbędzie się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia czyli we wtorek 26.XII o godz. 17.00 w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego w Toruniu. Wykonawcom towarzyszyć będzie zespół kameralny „Portamus Gaudium” pod dyr. Agnieszki Brzezińskiej. Wstęp wolny.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Akademia Szczęśliwego Życia”, które poprowadzi o. Mieczysław Łusiak, jezuita, dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Suchej k. Bydgoszczy. Wykład zatytułowany „O porażce i sukcesie” odbędzie się w środę o godz. 18.00 w Domku DA.

W najbliższą niedzielę czyli 31 grudnia zostaje odwołana Msza o godz. 20.30. A zatem ostatnią Eucharystię odprawimy tego dnia o godz. 19.00.

Pragniemy także złożyć życzenia od całej naszej wspólnoty jezuitów pracujących przy Kościele Akademickim w Toruniu. Wam tutaj obecnym, naszym Przyjaciołom i Dobroczyńcom życzymy radosnych, pełnych pokoju i jedności Świąt Bożego Narodzenia. Niech bliskość Boga prze-mienia życie Wasze, Waszych bliskich i buduje jedność między Wami.